Informacje

Podział na grupy, na podstawie testów będzie obowiązywał od 1 października. W związku z powyższym w tym tygodniu trenujemy w sposób następujący:

Wtorek Moniuszki

16.00- zawodnicy nie wyznaczeni na godzinę 17.30

17.30-Bagdziun, Berdzik, Dębkowski, Haufa,Kiełek, Kossakowski, Krupiński,Lichocki, Łukaczyk, Magoń, Małczyński, Masiewicz, Skowroński, Słomczyński, Szweda, Święcicki, Weiert, Wilczek,Wolnik Jakub,

Środa Moniuszki

17.15 - krótkie zebranie z kierownikiem drużyny

17.30- trening dla wszystkich

17.00Moniuszki - zawodnicy niewyznaczeni na piątkowy sparing

Moniuszki 16.00 sparing z rocznikiem 2007

Przychodzą:

Bagdziun, Berdzik, Haufa,Kiełek, Kossakowski, Krupiński,Lichocki, Łukaczyk, Magoń,Masiewicz, Skowroński, Szweda, Święcicki, Weiert, Wilczek,Wolnik Jakub,

19.00 - zebranie z Prezesem Klubu Agrykola 8.

Sobota- turniej w Pruszczu Gdańskim

Planujemy zakup nowych dresów Adidas, koszt 100 zł zapisy u kierownika do czwartku.

Osoby, które nie mają ortalionów,a chciałyby kupić, również do kierownika do czwartku należy zgłosić zapotrzebowanie (koszt 85 zł)