zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
1:0
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
1:2
Gwardia Koszalin
Warta Poznań
3:1
KS Rozwój Katowice
Błękitni Stargard
2:1
GKS Bełchatów
Wisła Puławy
0:1
Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie
5:1
MKS Kluczbork
ŁKS Łódź
0:0
ROW 1964 Rybnik
Olimpia Elbląg
2:1
KS Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola
1:1
Gryf Wejherowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rozwój Katowice
2:0
Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg
1:3
Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik
3:1
Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo
0:2
GKS 1962 Jastrzębie
KS Legionovia Legionowo
2:3
Warta Poznań
ŁKS Łódź
1:0
Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard
0:0
Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów
3:1
Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork
1:0
Znicz Pruszków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁKS Łódź
1:0
MKS Kluczbork
Warta Poznań
2:0
ROW 1964 Rybnik
Radomiak Radom
4:1
KS Rozwój Katowice
Znicz Pruszków
3:2
Gryf Wejherowo
GKS 1962 Jastrzębie
0:0
Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków
3:1
Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy
2:1
KS Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg
2:0
Gwardia Koszalin
Stal Stalowa Wola
1:4
GKS Bełchatów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
0:3
Warta Poznań
MKS Kluczbork
1:1
Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard
1:1
Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo
1:1
ŁKS Łódź
KS Rozwój Katowice
1:1
Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola
0:2
GKS 1962 Jastrzębie
KS Legionovia Legionowo
0:1
Radomiak Radom
GKS Bełchatów
4:2
Siarka Tarnobrzeg
ROW 1964 Rybnik
5:2
Wisła Puławy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Elbląg
1:3
Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg
0:0
KS Rozwój Katowice
ŁKS Łódź
2:1
Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków
1:2
KS Legionovia Legionowo
GKS 1962 Jastrzębie
2:0
GKS Bełchatów
Warta Poznań
3:0
MKS Kluczbork
Znicz Pruszków
1:3
Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy
3:0
Gwardia Koszalin
Radomiak Radom
1:0
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:1
ŁKS Łódź
Gryf Wejherowo
0:1
Warta Poznań
KS Legionovia Legionowo
2:0
Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
Znicz Pruszków
GKS Bełchatów
2:0
KS Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik
1:4
Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork
1:1
Wisła Puławy
Błękitni Stargard
0:0
Olimpia Elbląg
Gwardia Koszalin
1:4
Radomiak Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
1:1
MKS Kluczbork
ŁKS Łódź
1:1
GKS 1962 Jastrzębie
Garbarnia Kraków
3:1
Gwardia Koszalin
Siarka Tarnobrzeg
2:1
ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków
2:1
GKS Bełchatów
Wisła Puławy
1:1
Gryf Wejherowo
Warta Poznań
1:2
Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg
2:2
Stal Stalowa Wola
KS Rozwój Katowice
0:2
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
2:2
KS Rozwój Katowice
Znicz Pruszków
1:2
ŁKS Łódź
Błękitni Stargard
0:0
Wisła Puławy
Gryf Wejherowo
1:1
Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Gwardia Koszalin
GKS Bełchatów
1:1
KS Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork
1:1
Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola
1:0
Warta Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak Radom
1:0
Błękitni Stargard
KS Rozwój Katowice
0:0
Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków
1:0
Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg
4:0
MKS Kluczbork
Wisła Puławy
1:1
Stal Stalowa Wola
KS Legionovia Legionowo
3:1
ROW 1964 Rybnik
Warta Poznań
1:0
GKS 1962 Jastrzębie
Olimpia Elbląg
0:1
Znicz Pruszków
ŁKS Łódź
1:1
GKS Bełchatów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:3
Warta Poznań
Stal Stalowa Wola
2:2
Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie
1:1
Wisła Puławy
Błękitni Stargard
2:0
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
2:2
Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź
1:2
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
1:2
ROW 1964 Rybnik
MKS Kluczbork
1:1
KS Rozwój Katowice
Gwardia Koszalin
1:1
KS Legionovia Legionowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
ROW 1964 Rybnik
0:0
Gwardia Koszalin
KS Rozwój Katowice
0:3
Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków
1:1
Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg
1:0
GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Błękitni Stargard
Wisła Puławy
1:1
Znicz Pruszków
KS Legionovia Legionowo
0:1
MKS Kluczbork
Warta Poznań
0:0
ŁKS Łódź
Radomiak Radom
1:1
GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Stalowa Wola
1:2
Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie
1:2
Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź
1:0
Wisła Puławy
Błękitni Stargard
1:2
KS Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg
1:0
Warta Poznań
MKS Kluczbork
2:2
ROW 1964 Rybnik
Znicz Pruszków
3:1
Radomiak Radom
Gryf Wejherowo
1:1
KS Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów
2:2
Gwardia Koszalin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kluczbork
1:1
Gwardia Koszalin
ROW 1964 Rybnik
3:0
Gryf Wejherowo
KS Rozwój Katowice
2:1
Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków
0:1
Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg
0:2
GKS 1962 Jastrzębie
KS Legionovia Legionowo
2:1
Błękitni Stargard
Warta Poznań
0:0
GKS Bełchatów
Radomiak Radom
1:1
ŁKS Łódź
Wisła Puławy
0:0
Olimpia Elbląg
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stargard
2:2
ROW 1964 Rybnik
Stal Stalowa Wola
1:0
KS Legionovia Legionowo
GKS 1962 Jastrzębie
3:1
KS Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo
1:2
Gwardia Koszalin
Olimpia Elbląg
1:2
Radomiak Radom
Warta Poznań
3:1
Wisła Puławy
ŁKS Łódź
1:0
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
1:3
Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów
1:0
MKS Kluczbork
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Legionovia Legionowo
0:2
GKS 1962 Jastrzębie
Garbarnia Kraków
1:1
Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg
0:1
ŁKS Łódź
Gwardia Koszalin
2:0
Błękitni Stargard
KS Rozwój Katowice
0:1
Znicz Pruszków
Wisła Puławy
5:2
GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik
1:0
Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork
2:2
Gryf Wejherowo
Radomiak Radom
0:0
Warta Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie
2:1
ROW 1964 Rybnik
Błękitni Stargard
1:0
MKS Kluczbork
Warta Poznań
1:0
Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź
1:0
KS Rozwój Katowice
Wisła Puławy
1:0
Radomiak Radom
GKS Bełchatów
1:0
Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków
1:0
KS Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg
2:1
Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola
2:0
Gwardia Koszalin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
0:2
GKS 1962 Jastrzębie
KS Rozwój Katowice
1:2
Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków
1:1
Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Warta Poznań
ROW 1964 Rybnik
1:1
Znicz Pruszków
KS Legionovia Legionowo
0:2
ŁKS Łódź
Gryf Wejherowo
0:3
Błękitni Stargard
Radomiak Radom
2:1
GKS Bełchatów
MKS Kluczbork
0:0
Stal Stalowa Wola
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwardia Koszalin
2:2
Znicz Pruszków
KS Rozwój Katowice
2:0
Warta Poznań
Garbarnia Kraków
1:1
Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg
1:0
Wisła Puławy
MKS Kluczbork
0:1
GKS 1962 Jastrzębie
ROW 1964 Rybnik
2:2
ŁKS Łódź
KS Legionovia Legionowo
0:1
Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo
0:1
Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów
3:2
Błękitni Stargard
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
- : -
MKS Kluczbork
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij